„Think Light“ sukaupta ilgametė patirtis užtikrina, kad rengiami apšvietimo projektai ir siūlomi sprendimai komerciniams, visuomeniniams objektams ir privatiems klientams yra geriausios kokybės. Visiems klientams tiekiamos įvairių gamintojų apšvietimo sistemos ir taikomi skirtingi sprendimai, todėl mes žinome,  kas yra svarbu didelių objektų investuotojams, o ką vertiną privačių namų gyventojai.

 

Ypatingą dėmesį apšvietimo projektuose skiriame kokybei, kurią apibūdina vizualūs ir ekonominiai aspektai. Visus sprendimus grindžiame nuolat tobulinamomis žiniomis ir praktine patirtimi. Pasiekti geriausių rezultatų mums leidžia aukštos kokybės specializuota Vakarų Europos gamintojų įranga.

 

Svarbus aspektas mūsų sprendimuose – apšvietimo valdymas, kuris daro įtaką šviesos kokybei ir jos efektyvumui, suteikiantis platesnes galimybes, tuo pačiu leisdamas kontroliuoti ar minimizuoti išlaidas.

 

Apšvietimo projektai ir sprendimai yra įgyvendinami etapais:

 

  • Apšvietimo koncepcijos sukūrimas.

Šio etapo metu kartu su užsakovu, architektu ar dizaineriu aptariamos apšvietimo koncepcijos, galimybės ir poreikiai. Priimami preliminarus sprendimai dėl naudojamos įrangos, jos kainų ir poreikio ją valdyti.

 

  • Projekto techninis sprendimas.

Šio etapo metu parengiamas  apšvietimo projektas, skaičiuojamas tikslus biudžetas, paruošiama techninė apšvietimo valdymo užduotis. Atliekamas apšvietimo projektavimas – tai nėra šviestuvų rinkinys, o sprendimas, kuris grindžiamas matematiniais skaičiavimais, fizikos dėsniais, menine išraiška, patirtimi ir valdymo galimybių išmanymu. Apšvietimo projektavimas atliekamas glaudžiai bendradarbiaujant su projekto architektu, parenkant apšvietimo sistemas, atitinkančias pastato ir interjero dizainą, derinant apšvietimo įrangos kainą su užsakovu, užtikrinant ilgalaikę ir mažų kaštų įrangos eksploataciją.

 

  • Diegimas.

Įgyvendinti apšvietimo projektai turi atitikti koncepciją, todėl svarbu, kad būtų naudojamos apšvietimo projekte numatytos apšvietimo sistemos. Dėl šios priežasties mūsų darbuotojai dalyvauja instaliacijos procese, konsultuoja elektros įrangą diegiančius darbuotojus ir diegiant apšvietimo valdymą atlieka programavimo, testavimo darbus.

 

 „Think Light“ ruošia įvairius apšvietimo projektus, o dažniausiai išskiriami du tipai:

 

1. Vidaus apšvietimas – biurai ir ofisai, prekybos vietos ir parduotuvės, viešbučiai ir restoranai, namai ir butai, medicinos įstaigos, sporto kompleksai, gamybinės patalpos ir t.t

 

2. Lauko apšvietimas – pastatų fasadai, teritorijos ir gatvės, stadionai, oro uostai ir t.t.

 

Visi „Think Light“ rengiami apšvietimo projektai įgyvendinami naudojant kokybiškas atstovaujamų Europos gamintojų apšvietimo sistemas.